Yük Asansörü
Yük asansörleri 500 Kg'dan 10.000 Kg kapasitelerde olmaktadır. Tahrik düzeni olarak hem elektrik hem de hidrolik tahrikli olabilmektedir. Yük asansörlerimiz diğer asansör kabinlerine oranla yük tepkilerine bağlı olarak daha dayanıklı ve sağlamdır. 

Yükleme ve boşaltmayı kolaylaştırabilmek için, + / - 5mm lik bir kat seviyeleme hassasiyeti sağlanmıştır. Kırılgan yükleri sessiz ve sarsıntısız bir şekilde taşıyarak korumaktadır. 

Kapı tiplerimiz ihtiyaca göre özel olarak, istenilen temiz açıklığı ve yüksekliği sağlayacak, şekilde yarı otomatik çift kanatlı veya tam otomatik olarak kullanılmaktadır. Yük asansörleri Hidrolik tahrikli ve elektrik tahrikli yapılabilmektedir Hidrolik tahrikli asansörlerimiz genelde trafiği çok yoğun olmayan ve orta yükseklikteki binalarda uygun çözüm olmaktadır.

Elektrik tahrikli asansörlerimiz trafiğin yoğun olduğu ve bina kat sayısında sınır olmayan asansörlerdir. Hidrolik tahrikli yük asansörlerimizde hız 0,60 m/sn altında olmasına rağmen elektrik tahrikli asansörlerimizde 2,5 m/sn hıza kadar çıkılabilmektedir. Satış Sorumlunuz binanızın veya iş yerinizin kullanım hesapları yapılarak size en uygun yük taşıma kapasitesine sahip asansörü belirleyecektir. Paylaş
Baltek asansör,bitlis asansör firmaları,tatvan asansör firmaları,yük asansörü,insan asansörü,hidrolik asansör,sedye asansörü


Powered by Bilcom