DigiPara Yazılım Liftdesigner

“ Tüm 3D BIM asansör modellerinin DigiPara® yazılımı ile oluşturulmasını istiyoruz”
25 yıldır , Asansör üreticileri ve mimarların istek ve hedeflerini daima aklımızda tutarak asansörlerin konfigurasyonu ve verimli planlaması için BIM optimize programlarımızı daha fazla geliştirmeye çabalıyoruz.
Bu esnada , DigiPara® Liftdesigner dünya çapında  3,000 kullanıcıya sahiptir, ve  DigiPara® Elevatorarchitect  kullanıcı sayısı  15,000 'i aşmıştır.
Müşterilerimiz  BIM ' e güveniyor . Çünkü onlara yardım ediyoruz:
BIM optimize yazılım çözümleri ile asansör ve yürüyen merdiven konfigurasyon prosesini kolaylaştırıp  hızlandırıyoruz
Gelecekte olan yeniliklere güvenin : Zaten sürekli olarak var olan programlarımızı geliştirip  ve yeni ürünler üzerinde çalışıyoruz.

Asansör sektöründe BIM
“ BIM prosesi  sonunda bugün gözükenden çok daha fazla olarak küçük ve orta ölçekli asansör sektörüne ulaşacaktır.
DigiPara® asansörler için BIM ile daima bir adım öndedir.  Ürünlerimizi geliştirmede yenilikçi fikirlerimiz 25 yıldır dünya çapında asansör üreticileri ve mimarlara ilham kaynağı olmuştur.
Asansör sanayisindeki BIM uzmanları olarak , yürüyen merdivenlerin ve asansörlerin inşası ve planlamasını optimize hale getiriyoruz. Tecrübelerimiz müşterileri daha hızlı ve daha verimli olarak ileriye taşıyor.
2D çizimlerine ilaveten  BIM modeli tüm planlama prosesini , el ele çalışan tüm kısımların işbirliğini destekleyip böylece gerçek zaman ve maliyet avantajlarını oluşturuyor
Mimarlar ve planlamacılar  BIM ' güveniyor. Biz gelecekte yapacağımız kadar şimdi de onlara yardım ediyoruz.Paylaş


Powered by Bilcom