Hakkımızda
Firmamız 1999 Yılında Bitlis Merkez’de iş ticaret faaliyetlerine başlamıştır. Şirketimiz altıkardeş ortaklığı ile kurulmuş bir aile şirketidir.  

Hedefini güven, emniyet ve kalite olarak belirleyen firmamız kısa bir zaman içerisinde bölgenin sıkıntısını çektiği Asansör sektöründeki ihtiyacı karşılar hale gelmiştir.

Asansör sektöründe kaliteli malzeme, uygun montaj, kusursuz hizmet ve dürüst çalışma ilkeleri ile satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri titizlikle uygulayan firmamız bütün yenilikleri yakından takip ederek talep edilen her türlü asansör montajını karşılamaktadır.

Firmamız ISO 9001:2008 Kalite yönetim, CE (Modül H), TSE (Türk Standartlarına Uygunluk), HYB ( Hizmet Yeri Yeterlilik),  SSHYB(Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik) ve Sanayi Sicil Belgelerini alarak uluslararası standartlara ulaşmıştır.

2008 Yılında İnşaat sektörüne farklı bir giriş yapan firmamız, Ülkemizde yaşanan doğal afetlere duyarlılığı, müşteri memnuniyeti, iş güvenliği ve işçi sağlığı kurallarını göz önüne alarak; yasal yönetmeliklere ve uluslararası standartlara uygun kaliteli yapılar inşa etmeye başlamıştır.

Baltek; İnşaat alanında daha kaliteli üretim için şartları zorlamayı, modern yapım teknikleri,kaliteli malzeme, kaliteli iş gücü kullanarak; Depreme dayanıklı ve daha iyi yaşanılabilir konut projeleri oluşturmayı, dünyadaki trendleri ve teknolojik gelişmeleri izlemeyi ve değişime ayak uydurmayı, farklı ve özellikli projelere imza atmayı hedef edinmiştir.

Baltek olarak bugüne kadar meydana getirmiş olduğu güvenin ve bu güvenin getirdiği kalitenin,ekonomi hız teknoloji üçgeni doğrultusunda ilkelerinden taviz vermeden ulusal ve uluslararası alanda güven, emniyet, kalite, teknoloji ve müşteri odaklı büyümeyi hedeflemektedir.

Veysi ARABOĞA
Yönetim Kurulu BaşkanıPaylaş
Baltek asansör,bitlis asansör firmaları,tatvan asansör firmaları,yük asansörü,insan asansörü,hidrolik asansör,sedye asansörü


Powered by Bilcom